Hlavicka VODASOFT

Pořízení docházkového systému


Docházkový systém byl navržen pro malé a střední firmy, které využívají pro zabezpečení firmy alarm JABLOTRON 100 s napojením na webovou samoobsluhu MyJABLOTRON. Díky možnostem webové samoobsluhy a vlastností systému JABLOTRON 100 lze s minimálními náklady na další hardware využít alarmu ke sledování docházky. Ovládání systému je velice intuitivní a není třeba žádné zdlouhavé školení a studování manuálu. Aplikace je určena pro PC s operačním systémem Windows.

Alarm JABLOTRON 100 máte již nainstalován

Kontaktujte montážní firmu, která Vám instalovala alarm a sdělte montážní firmě požadavek na instalaci Docházkového systému pro MyJABLOTRON. Vaše montážní firma Vám zkonfiguruje alarm a nainstaluje náš software. Pokud Vaše montážní firma náš docházkový systém ještě neinstalovala, tak se s námi spojí a domluví se s námi na dalším postupu. Pokud chcete systém dodat a nainstalovat přímo od nás, nebo Vaše montážní firma neinstaluje náš docházkový systém, tak i přesto budeme potřebovat kontakt na Vaši montážní firmu, jelikož instalace vyžaduje zkonfigurování systému JABLOTRON 100 a my nechceme obcházet montážní firmy. Naopak preferujeme spolupráci s montážními partnery firmy JABLOTRON ALARMS a.s.

Nemáte žádný alarm a chcete si pořídit kvalitní alarm JABLOTRON 100 včetně docházkového systému

Kontaktujte Vámi vybranou certifikovanou montážní firmu alarmů JABLOTRON ve Vašem okolí. S nalezením montážního partnera Vám rádi pomohou specialisté z JABLOTRON ALARMS (www.jablotron.com/cz/). Vámi vybraná montážní firma provede návrh zabezpečení Vašeho objektu a namontuje kvalitní a moderní alarm JABLOTRON 100 s revolučním ovládáním včetně Docházkového systému pro MyJABLOTRON.